Styrelsen

Uppdrag Namn Epost Telefon
Kassör Magnus Schmiedtke magnus_schmiedtke@mac.com
Ledamot Tommy Pettersson tommy.p.pettersson@comhem.se
Ledamot Maurice Simonius maurice.simonius@se.verizonbusiness.com 073-2501188
Ledamot Inger Öhman inger@ohman.nu
Ledamot Anders Berggren anders.g.berggren@swedbank.com 070-6997355
Ledamot Kristina Walles kristina.walles@hotmail.com
Ledamot Annika Ebersjö annika.ebersjo@sca.com 076-8522238
Ledamot Rolf Löfberg rolflofberg64@gmail.com
Ordförande Klas Fältström klas.faltstrom@eftab.se 070-8618882
Sekreterare Andreas Wickell andreas.wickell@enfo.se

Kontaktpersoner verksamhetsområden

Verksamhetsområde Namn Epost Telefon
Projekt Axelsberg Klas Fältström klas.faltstrom@eftab.se 070-8618882
Mälarhöjdsloppet Magnus Schmiedtke magnus_schmiedtke@mac.com
Material och kläder Robert Cassel mik_sportartiklar@telia.com

Lagledare / Kontaktpersoner lag

Lag Namn Epost Telefon
Magnus Schmiedtke magnus_schmiedtke@mac.com
Anders Berggren anders.g.berggren@swedbank.com 070-6997355
Svante Nilsson svante.nilsson@projektbyran.se 070-3793340
- Petter Brolin petter.brolin@propert.se
- Phil Sheppard phsh02@handelsbanken.se 0722094616
Damjunior Maurice Simonius maurice.simonius@se.verizonbusiness.com 073-2501188
F-03 Jan Lindgren janlindgren19@gmail.com
F-04 Annika Ebersjö annika.ebersjo@sca.com 076-8522238
F-05 Hans Bergqvist Hans.Bergqvist@teliasonera.com
F-06 Ola Blennow olablennow@hotmail.com
F-07 Robert Stenman robert.stenman@swedbank.se
F-08 Fredrik Starenius fredrik.starenius@ap1.se 0709681272
F-09 Johan Fredriksson johan.fredriksson@tv4.se 0706944482
F-10 Maria Thambert maria@thambert.com
F-11 Louise Zettergren louise.zettergren@gmail.com 0704850667
F-12 Maria Thambert maria@thambert.com
Herrjunior Daniel Fredriksson 0739235353
Herrsenior Hans Jansson
MIK All Stars Klas Fältström klas.faltstrom@eftab.se 070-8618882
MIK Sound Mark Blake mark.blake.sthlm@gmail.com 0733702593
MIK Sound Junior Mark Blake mark.blake.sthlm@gmail.com 0733702593
P-99 Edvard Kälvesten edvard.kalvesten@silexmicrosystems.com 0707-323101
P-01 Barbro Dahlhielm barbro.dahlhielm@sats.se
P-02 Lars Clereus lars.clereus@telia.com
P-03 Petter Brolin petter.brolin@propert.se
P-04 Martin Adam martin@martinadam.com 0734-274241
P-05 Daniel Karlsson dka@msa.se
P-06 Markus Wistrand markus.wistrand@gmail.com
P-07 Magnus Schmiedtke magnus_schmiedtke@mac.com
P-08 Martin Wahlström martin.wahlstrom@idesta.se 0706175398
P-09 Jenny Viklund jenny.viklund@gmail.com 0730287321
P-10 Hanna Sundin hanna@sundin.be
P-11 Mats Jutterström Mats.Jutterstrom@hhs.se
P-12 Robert Svärd Robert.Svard@sbdinc.com

Partners